so 4.5.2013 |

Zápas Kopřivnice - Brno

Od začátku utkání drželi domácí házenkáři otěže utkání pevně v rukou. V 11. minutě vedli 8:2, ve 21, minutě 14:7. Brňané se dotáhli až krátce před přestávkou na čtyřbrankovou vzdálenost, do kabin si už ale zase poměrně luxusní šestibrankový náskok nesli Kopřivničtí. V dresu Královopolských sice silně vzdoroval devítibrankový pivot Dostalík, a přestože do střeleckého zápasu promluvili téměř všichni hráči brněnské soupisky, náskok Kopřivnice byl stále dostatečný i ve druhé půli (27:20, 32:24). Diváci viděli opravdové brankové hody. Vždyť skóre se dotočilo až na vysokých 35:29! Jedenácti brankami se na tom podílel kopřivnický Hojník a domácí si v tomto utkání i jeho zásluhou došli suverénně pro dva body.